Ставки на mma

Ставки на ММА: особливості та де вигідніше поставити

Ставки на ММА приймаються у всіх букмекерських конторах , яких досить багато на сьогоднішній день. Причому ви можете перевірити свій прогноз як в офісі однієї з компаній, так і в режимі реального часу за допомогою інтернету. Даний вид спорту має досить багато своїх особливостей і прищепив при укладанні парі. Розглянемо їх більш детально.

Ставки на ММА приймаються у всіх букмекерських конторах , яких досить багато на сьогоднішній день. Причому ви можете перевірити свій прогноз як в офісі однієї з компаній, так і в режимі реального часу за допомогою інтернету. Даний вид спорту має досить багато своїх особливостей і прищепив при укладанні парі. Розглянемо їх більш детально.

Трохи історії ММА

Скорочення ММА походить від англійського виразу Mixed Martial Arts, в перекладі яке позначає «змішані бойові мистецтва» або «бої без правил» . Другий варіант назви в Росії зустрічається набагато частіше.

Ставки на ММА: особливості та де вигідніше поставити

Це «кривавий» вид спорту, заборонений в ряді держав, наприклад, у Франції. А от у Німеччині, Великобританії і Австрії ММА є розвиваються видом спортивних змагань.

У Росії «бої без правил» були визнані офіційним спортом тільки в 2012 році. З тих пір і ставки на даний вид спорту також можна здійснювати на законній підставі.

Самі бої можуть проходити як на звичному рингу, так і в клітці. Причому другий варіант набагато більш видовищним. А увагу букмекерів прикута до кожного поєдинку, оскільки такий вид змішаних боїв рідко закінчується нічиєю.

Особливості та види ставок

Лінії змішаних боїв не дуже широкі. У них не зустрінеш близько сотні випадків, як в баскетболі. Виділяють кілька варіантів ставок на ММА: На перемогу . Вона йде на певного бійця, причому не має значення, яким способом він здобув першість. Ставок на нічию не буває, навіть якщо бій закінчиться рівним рахунком, чого практично не буває, букмекерська контора поверне вкладених коштів.

  • На перемогу в конкретному раунді .
  • Дострокова перемога . Не береться до уваги закінчення бою за рішенням суддів. Дострокове першість – це дискваліфікація учасника, який використав заборонений прийом або при технічному нокауті.
  • Час бою . Приймаються ставки на загальну кількість раундів, з яким завершиться поєдинок. Зазвичай враховуються тільки повністю завершені.
  • Точний підсумок . Прогноз на метод перемоги – нокаут або технічну поразку, а також дискваліфікація або суддівське рішення.
  • Інші варіанти . Можуть зустрітися ставки на парний або непарний переможний раунд, на групу раундів і т.д.
Ставки на ММА: особливості та де вигідніше поставити

Загальний вибір ставок не настільки великий, як в інших видах спорту. Щоб не програти, слід правильно проводити аналіз фізичної підготовленості бійця і загальну інформацію про нього, а також дивитися на особливості самих ставок.

Основні організації ММА

Провідні турніри з ММА мають різні правила, які слід враховувати при реалізації своїх прогнозів. Наприклад, в азіатських і європейських турах у учасників набагато більше свободи, ніж в США.

Є кілька основних організацій ММА у світі:

  1. UFC – найбільша і сальна організація ММА на сьогоднішній день, якою управляє Дейн Уайт.
  2. Bellator – друга за потужністю світова організація.
  3. M-1 – російська компанія. Останнім часом в ній з’явилося досить багато перспективних бійців (Марчін Тибура, Штефон Пютц і інші).

Нинішні лідери – На кого робити ставку?

У всіх видах спорту є сильні персони, за боями яких особливо стежать вболівальники і букмекерські контори. Можна виділити кілька бійців, що відрізняються силою, витривалістю і витримкою.

Федір (Федір Ємельяненко) – російський боєць, який добився високих результатів в «боях без правил». Він залишався непереможним протягом 10 років, саме завдяки йому в нашій країні отримав популярність цей вид спорту.

Федір (Федір Ємельяненко)
Федір (Федір Ємельяненко)

Міркр Кро Коп – боєць з Хорватії, що відрізняється сильним і видовищним ударом, заснованим на кікбоксингу. У світі спорту у нього є Cro Cop. Він ніколи не був чемпіоном, але завжди залишався в лідерах.

Міркр Кро Коп
Міркр Кро Коп

Джон Джонс – чемпіон і значимий боєць в напівважкій вазі. Любить проводити удари ліктями. Свій титул підтверджував багато раз, тому уславився найбільшим бійцем на планеті.

Джон Джонс
Джон Джонс

Хабіб Нурмагомедов – надія Росії з Дагестану. Проводить сутички в легкій вазі і володіє титулом чемпіона світу.

Хабіб Нурмагомедов
Хабіб Нурмагомедов

Як провести аналіз бою і зробити виграшну ставку

Коли проводите аналіз боїв необхідно враховувати багато нюансів. Зверніть увагу на розташування бійців в загальному рейтингу, при цьому не забувайте, що учасники поєдинків нерідко переходять з однієї вагової категорії в іншу.

Статистика також скаже про багато, але відштовхуватися тільки від сухих цифр не варто. Важливо звертати увагу на реальне фізичний стан бійця, яке визначити досить складно через частоти поєдинків.

Стиль ведення сутичок теж має велике значення, хтось більше проводить удари ногами або навпаки знаходиться в захисті. Дивіться на реакцію і вміння блокувати противника. Щоб оцінити підготовленість спортсмена, необхідно непросто дивитися нарізки боїв, а повністю проводити аналіз попередніх сутичок.

Обов’язково дивіться, щоб не було травм, навіть невеликих перед боєм, так як це може сильно позначитися на результаті поєдинку.

MMA3

Якщо ви хочете робити ставки на ММА, необхідно дуже добре розбиратися в даному виді спорту і особливості проведення самих поєдинків. Цей вид змагання не можна віднести до того варіанту, де швидко і без зусиль можна заробити грошей.

Top