Збірна України на Євро 2020-2021: перспективи та ставки

Євро-2021 (відбіркові матчі ЧЄ 2020) ⚽ Розклад матчів ☝ Таблиця результатів Євро-2020/2021

Для української збірної з’явилася можливість потрапити до плей-офф. Перспективи та надії з’явилися після того, як збірна України Євро 2020 зарекомендувала себе на кваліфікаційному етапі. Нова стратегія гри та рівень підготовки з Андрієм Шевченко дають змогу високо оцінювати перспективи гарних результатів у груповому турнірі.

Наразі букмекери активно готуються до головної події цього року. Перевагою для оцінок та ставок є те, що до події готувалися ще в тому році. На фоні пандемії було прийнято рішення про перенесення дати Євро 2020 для України та інших країн світу. Вже тоді з’являлися перші прогнози та аналітичні огляди.

ставки на євро 2020

Євро для України: історія подій

Матчі України на Євро 2020 можуть стати вирішальними з точки зору власних рекордів та досягнень. Це пояснюється тим, що у 2012 та 2016 роках збірна країни не змогла повністю проявити свій професіоналізм. У 2012 році кваліфікаційний етап Україна не проходила, оскільки стала учасницею автоматично. Саме в той рік змагання проводили на території країни.

До плей-офф збірна так і не потрапила. У 2016 році змагання розпочалися з матчу з фаворитом. Така ж ситуація чекає на збірну у цьому році.

Суперники в групі з Україною

Суперники України на Євро 2020 – Нідерланди, Північна Македонія, Австрія. Це не єдині можливі суперники, оскільки наразі відомі лише країни, які змагатимуться з українською збірною на груповому етапі. Якщо вдасться отримати перемогу та необхідну кількість очок, у плей-офф на збірну можуть чекати ще більш серйозні фаворити.

Вже затвердили дати проведення матчів на груповому етапі:

13.06 Амстердам, матч із Нідерландами
17.06 Бухарест, матч із Північною Македонією
21.06 Бухарест, матч із Австрією

Шанси на вихід із групи для Збірної України

Вихід із група збірної України на Євро 2020 вірогідний. Наразі це є основною метою українських футболістів. Зі зміною головного тренера збірна України демонструю новий стиль гри та підхід, який гарантує більше можливостей та нові перспективи. Аналітики та експерти прогнозують для країни гарні результати в Євро 2020.

Суперники в 1/8

Україна на Євро 2020 поки що знає тільки суперників у груповому турнірі. Щодо суперників 1/8, їх розкриють пізніше. Однак букмекери вже пропонують зробити ставки на вірогідність виходу у плей-офф, обрати ймовірних суперників для України в Євро 2020.

Де робити ставки на збірну України на Євро 2020-2021

Євро-2021 (відбіркові матчі ЧЄ 2020) ⚽ Розклад матчів ☝ Таблиця результатів Євро-2020/2021

Букмекерські контори пропонують робити ставки на різні результати подій. Група України на Євро 2020 вже розкрила суперників першого етапу. Тому, бк пропонують результати подій на груповому відборі. Ви можете зареєструватися на сайті букмекерської контори, після чого обрати подію та робити ставки.

Надійною платформою в Україні вважають Фаворит. Це сайт бк, який гарантовано запропонує широкий розпис на найголовнішу подію цього року – Євро 2021 для України.

FAQ

1. Які шанси на вихід з групи?

В Євро 2020 Україна із групи скоріш за все вийде. Є велика ймовірність, що команді вперше вдасться потрапити до плей-оф та встановити власний рекорд.

2. Які головні суперники в чемпіонаті?

Найголовнішим суперником є Нідерланди. Цей фаворит наразі має усі можливості перемогти збірну України. Зараз відомі лише суперники групового етапу.

3. З ким грає Збірна України у груповому турнірі?

Три суперники збірної України у групі С – Нідерланди, Північна Македонія, Австрія. Від результатів групового турніру залежить, чи вдасться України потрапити до плей-офф.

Top