Що таке ставки на спорт, та де їх робити?

Що таке ставки на спорт

Ставки на спорт ― це грошові кошти, які гравець передає букмекерській конторі на умовах та правилах організатора. Беттер може примножити суму за встановленими коефіцієнтами або програти, якщо зробить невірний вибір. Ставки на спорт існують не одне десятиліття та об`єднують мільйони вболівальників у всьому світі.

Як робити ставки на спорт?

На ринку азартних ігор представлена велика кількість букмекерських контор. Кожна компанія пропонує свої умови. На багатьох спеціалізованих сайтах ставок розміщені рейтинги по різним параметрам. Гравець має визначити бюджет, який зможе потратити, ознайомитися з видами парі та їх специфікою.

Правила та прогнози ставок на спорт

Загальноприйняті правила:

 • парі оформлюються на події, які доступні в лінії букмекера;
 • коефіцієнт результату, на який зробили ставку, не може бути змінений в купоні, навіть якщо пізніше він зміниться в сторону збільшення чи зменшення;
 • парі не може бути відмінено за бажанням користувача. Контора залишає за собою право анулювати ставку у разі виникнення підозри в договірному матчі;
 • результат парі визначається з урахуванням офіційних джерел, які вказані в правилах букмекерської контори, зазвичай це сайти для ставок спортивних організацій.

Де робити ставки на спорт?

Беттери можуть обрати послуги як перевірених, так і нових компаній. Головна перевага досвідчених букмекерських контор ― наявність відгуків від реальних гравців. Що потрібно враховувати під час вибору букмекера:

 • наявність вітального бонусу та чи важко його відіграти;
 • рівень маржі;
 • розмір мінімальної та максимальної ставки онлайн;
 • способи ідентифікації та виводу коштів;
 • як часто та які суми виплачуються.

Якщо беттер віддає перевагу конкретному виду спорту, важливо знайти компанію, яка буде спеціалізуватися на ньому.

На що робити ставки на спорт

Немає єдиного найкращого варіанта для всіх користувачів. Все залежить від особистих вподобань:

 • вид спорту ― бокс, футбол, теніс, хокей, гонки, баскетбол;
 • гра ― командна чи індивідуальна;
 • ставки на андердогів чи фаворитів.

Одне із правил успішної ставки – навчитися розуміти специфіку конкретного виду спорту. На результат гри можуть вплинути такі фактори, як втрата фізичної форми, виснаження і травми членів команди.

Бонуси

Ставки на спорт – основні види

Одна із найпопулярніших ставок у всіх видах спорту – перемога однієї чи декількох команд, конкретного спортсмена. Найчастіше це звичайний результат поєдинку або єдиноборства. Беттеру потрібно обрати одного із учасників події. Ставка може бути зроблена і на нічию.

Подвійний результат – це ставка на те, що одна з команд чи один із учасників не програє. Навіть у випадку нічиєї ставку буде виграшною.

Тотал змагання – це ставка, яка враховує кількість забитих голів, закинутих шайб і так далі. Ставка може бути зроблена на окремого гравця, подію, команду, період, окремий тайм. Найпоширеніший принцип тоталу – більше чи менше певної кількості забитих голів.

Фора – це ставка, яка враховує перевагу однієї чи іншої команди над своїм суперником в один, два чи іншу кількість м’ячів, або, навпаки, програш в декілька м’ячів. Фори бувають як плюсовими, так і мінусовими.

Експрес – це ставка букмекерів, яка поєднує декілька прогнозів. Коефіцієнти перемножуються, загальний результат виходить більший. Гравець може отримати більшу суму виграшу за умови успіху у всіх ставках, але якщо хоч одна з них буде програшною, це зруйнує весь експрес.

Ще одна з варіацій ставок на спорт – система. Беттер обирає декілька ставок та кількість, яка буде для них виграшною. Це може бути три з п’яти, п’ять з семи і так далі. Виграш буде різним, він залежить від того, які коефіцієнти будуть на ставках, що зайшли.

Букмекерські контори пропонують зручні варіанти ставок на конкретного спортсмена, гравця, його статистику і результативність. Це також допомагає тим, хто впевнений в результаті спортивної події. Майже у всіх конторах є можливість зробити ставку по звичайній європейській, азіатській та інших системах.

Стратегії ставки на спорт

Гравець може розробити певну стратегію чи алгоритм дій при роботі із букмекерськими конторами. Але спорт ― це непередбачувана подія, і з точністю передбачити результат важко. Є декілька порад, які допоможуть мінімізувати ризики та систематизувати ставки на спорт:

 • уважно слідкувати за обраним видом спорту ― події, тенденції;
 • переглянути статистику команди/гравця, пріоритети спортсмена чи команди, передісторію турніру чи поєдинку.

Є декілька простих та ефективних тактик. Стратегія Догона запозичена з казино. Беттер робить ставку з коефіцієнтом не менше двох, починаючи з мінімальної суми. Наприклад, гравець обрав хокейну команду. Верхній тотал в кожному матчі – на 6.5 шайб – в грі має бути забито як мінімум сім шайб на двох – 4:3, 5:2, 6:1, 4:4, 5:4. Якщо після першого заходу тотал становитиме менше 7 шайб, в наступній грі ставка подвоюється. Гравець робить ставку, поки вона не виявиться виграшною. Суть гри в тому, що безкінечно не можна програвати, а одна виграшна ставка за рахунок збільшення суми перекриває всі невдалі результати.

Основний недолік цієї стратегії – потрібно потратити велику суму. Варто враховувати, що бувають й великі невдалі серії. В решті решт можна знайти команду чи гравця, ставка на яку допоможе зірвати куш. Якщо п’ятнадцять раз поставити на перемогу команди, починаючи зі 100 гривень, остання ставка онлайн має бути в розмірі 1 638 400 гривень.

Тактика тотал більше/менше – грати краще в режимі Лайв. Наприклад, команда 1 з футболу бореться за перемогу, а команда 2 – за виживання. Перемога в пріоритеті для них обох. На 70-ій хвилині матчу рахунок нічия. Якщо гра так і закінчиться, з ймовірністю 95% команда 2 залишить гру, а команда 1 залишиться без золота. Букмекер, як правило, прогнозує, що гра так і завершиться нічиєю. Але обидві сторони ризикують і врешті решт одна з команд забиває гол. Тому з 70 по 90 хвилину можна сміливо робити ставку на тотал більше.

Протилежна ситуація – на 70-ій хвилині перемога по очкам не має сенсу ні для першої, ні для другої команди. В такому разі краще спробувати ставку на «тотал менше». Тактика вилок – одна із стратегій, яка приносить виключно дохід. Полягає в ставці на матч на протилежний результат. Наприклад, беттер в одній букмекерській конторі зробив ставку букмекерської контори на перемогу команди 1, а в іншій конторі – на команду 2. Перша контора пропонує високий коефіцієнт на перемогу команди 1, а друга на не програш команди 2. В будь-якому разі гравець у виграшному положенні.

Але ця стратегія має багато недоліків. Знайти таке розходження серед букмекерів дуже важко. До того ж різниця між коефіцієнтами, як правило, незначна. Це означає, що гравцю потрібно вкладати крупну суму грошей в одну і ту ж саму гру, щоб отримати значний прибуток. У гравця залишається мало часу для роздумів. Букмекери постійно слідкують один за одним та можуть змінювати котирування кожної хвилини, це означає, що вилка може просто зникнути.

Ставки на спорт – на що звертати увагу

Важливі всі деталі гри. Наприклад, кожен матч футболу відрізняється. На одній дистанції команди виглядають впевнено, а на іншій – програють. У випадку перемоги першої чи другої команди, потрібно дивитися на склад команди гравців та їх фізичний стан. Ще один важливий нюанс – серія успішних ігор. Для ставки на тотал забитих м’ячів потрібно слідкувати, скільки голів забили до цього та який захист у іншої команди.

В боксі та єдиноборстві важливий фактор – які суперники зустрічаються, хто з них сильніший, в кого з них були зустрічі з більш сильними суперниками. В гонках можна зробити ставку на найшвидше авто або команду-переможця. Контори також приймають ставки на конкретного гонщика. У будь-якому разі, беттеру потрібно зібрати інформацію за декілька днів до події. Будь-що може вплинути на результат.

FAQ

Як зробити ставки на спорт?

Можна ставити на спортивні події, керуючись власною інтуїцією – аналізувати коливання по ліній букмекерських котирувань або ж робити ставки, виходячи зі статистики чи поточної форми команд/спортсменів.

Як обрати букмекерську контору для ставки на спорт?

В першу чергу потрібно перевірити легальність букмекера. Досвідчені беттери віддають перевагу міжнародним компаніям, які давно працюють на ринку азартних ігор та слідкують за власною репутацією.

Як гарантовано отримати виграш зі ставки на спорт?

Гравці можуть розраховувати виключно на вдачу, але ймовірність успіху зросте, якщо зробити ставку цілеспрямовано на основі різних статистичних даних. Потрібно ознайомитися із правилами матчів команд, спортсменів, різними стратегіями. Ставки на спорт мають сприйматися як основний вид діяльності, приділяти їм увагу слід більше ніж дві години на добу.

Які бувають ставки на спорт?

Беттеру доступні ставки на результат та подвійний результат, тотал, ставки на переможця, різні статистичні дані.

Скільки можна заробити на ставках онлайн?

Жодних відмінностей немає. Все залежить від обраної стратегії, частоти ставок. Новачкам краще не робити великі ставки, а бути в плюсі по всім ставкам. Якщо результат за місяць не влаштовує, потрібно переглянути дії, змінити стратегію чи на деякий час взагалі не брати участь в спортивному беттінгу.

Прогноз ставок на спорт від каперів – що це таке?

Каперство – це діяльність, яка пов’язана з професійною аналітикою подій. Капери аналізують спортивні події, розбирають матчі та роблять прогнози.

Що таке кеф в ставках онлайн на спорт?

Це скорочена назва коефіцієнту, що використовується беттерами. Синонім слова котирування. Показує ймовірність результату матчу.

Ставка на спорт Х – що це означає?

Це парі на нічию. Жодна з команд не отримає перемогу.

Що таке математичні ставки?

Це ставки, які роблять з урахуванням статистики минулих подій. Попередні матчі впливають на результат майбутніх зустрічей.

Що таке азіатський тотал?

Це тотал, який поєднує два сусідніх значення класичного тоталу. Позначається четвертним числом – 0.25, 0.75.

Top