ТОП 5 фаворитів на перемогу на ЄВРО 2020/21

ставки на перемогу на ЄВРО 2020/21

Всі учасники чемпіонату Європи давно відомі, жеребкування проведене. Саме час робити прогнози на ЄВРО 2021 та намагатися визначити переможців, хто з команд має найбільше шансів на вихід з групи.

ставки на фаворитів чемпіоната Європи з футболу 2020

Ставки на фаворитів чемпіонату

Парі на фаворитів передбачають найбільші шанси на перемогу. Прогноз на чемпіонат Європи від букмекерів ставить у ТОП 5 такі збірні:

Англія Збірна має сильних гравців, на останньому ЧС увійшла до 4 кращих. На ЄВРО прогноз у 2021 році для Англії втішний і тому, що у групі у неї немає іншої сильної команди. Чехи, шотландці та хорвати будуть боротися за 2 місце. Можна спробувати зробити прогноз ЄВРО 2020, хто з цих команд вийде у плей-офф.
Франція Збірна є чинним чемпіоном світу. Склад команди один з кращих на турнірі.
Бельгія Прогнози ЄВРО 2020 ставлять команду 3 претендентом на перемогу. На минулому чемпіонаті бельгійці вибули у 1/4. Цікавим виглядають прогнози на ЄВРО 2021, чи підкориться бельгійцям 1/2 та фінал.
Німеччина Від німців завжди очікують високих результатів. Збірна також повинна реабілітуватися за свій провал на ЧС. Прогнози на чемпіонат Європи ставлять цю команду на 4 місце.
Іспанія Серед ТОП 5 іспанці виглядають найслабкішими. Команда переживає зміну поколінь. Але прогнози на футбол на чемпіонат Європи дають високі шанси, що команда дійде мінімум до полуфіналу.

Ставки на аутсайдерів чемпіонату

Парі на перемогу у турнірі аутсайдерів приймаються з величезними коефіцієнтами. Наприклад, на збірну Шотландії у якості переможця ЄВРО 2020 ставки приймаються з коефіцієнтом 250.0. Команди-аутсайдери навряд чи виграють турнір, а ось вийти з групи, дійти до 1/4-1/2 фіналу їм під силу. Такий ЄВРО 2020 прогноз здатен принести гравцю сотні та навіть тисячі гривень.

Фаворити на перемогу у групах

Фаворитами у групах виступають вже названі вище збірні. До їх числа також входять Нідерланди та Італія. Прогнози на чемпіонат Європи з футболу на груповий етап виглядають досить перспективо. Букмекери приймають парі не тільки на переможців, але й розподілення місць у групах. Також можна робити прогнози на матчі чемпіонату Європи по футболу. БК вже дають ставити на ігри першого туру.

Коефіцієнти букмекерів на переможця

На ЄВРО 2020 прогнози на перемогу ТОП 5 збірних ставки можна зробити з коефіцієнтом від 5.70 до 10. На групу переслідувачів парі приймаються з коефіцієнтами від 10 до 100.

FAQ

1. На кого ставити – на фаворитів чи аутсайдерів?

Прогноз на ЕВРО 2020 рекомендується робити на основі власного аналізу та вподобань. Перспективними виглядають парі на середняків. Також можна спробувати зробити прогноз на матчі ЄВРО 2020 за участю аутсайдерів з форою. Є велика ймовірність, що не всі фаворити обіграють аутсайдерів з впевненим рахунком.

2. Де краще робити стави на ЄВРО 2020-2021?

Свій прогноз на матч чемпіонату Європи слід робити в одній з кращих БК в Україні. У конторі повинні бути високі коефіцієнти та достойний вибір варіантів для парі.

3. За яким принципом проходить відбір фаворита на ЄВРО 2020-2021?

На ЄВРО прогноз 2020 створюється шляхом порівняння показників різних команд. Великий вплив має наявний склад команд, травми ключових гравців. Береться до уваги статистика проходження відбору, склад груп, турнірна сітка. Багато команд будуть грати на домашніх стадіонах, що підвищує їх шанси на перемогу.

Top