Букмекерська контора Favbet

Букмекерська контора Favbet

Букмекерська контора FavBet є одним з найбільших міжнародних букмекерів. Особливою популярністю компанія користується на пострадянському просторі. Починаючи з 1999 року, тисячі клієнтів щодня б’ються об заклад на найбільші спортивні події, а також беруть участь в різних онлайн-іграх і казино. Часто в беттинг-середовищі можна почути про букмекерській конторі «Фаворит», так БК FavBet називалася аж до 2014 року. За звичкою досвідчені гравці часто пишуть стара назва компанії, тому якщо ви бачите в мережі згадка БК «Фаворит», знайте, що мова йде про БК FavBet.

Вхід на Favbet

Якщо ми говоримо про міжнародну версії сайту БК FavBet, то зайти на нього можна по одному і тому ж адресою favbet.com. Правила і можливості цього сайту однакові для гравців з будь-яких держав. Єдина різниця, що в деяких країнах домен favbet.com заблокований. У той же час в Республіці Білорусь є національна версія БК FavBet. У неї трохи інший функціонал, реєстрація та правила прийому ставок. Ви не зможете грати в цій конторі, якщо вам немає 21 років. Також гравцям необхідно проходити обов’язкову ідентифікацію користувача.

Вхід на міжнародну версію Favbet

Що стосується сайту favbet.com, то для жителів України немає ніяких перешкод зайти на нього. Домен не заблокований на території України, і будь-який повнолітній гравець може оперативно пройти реєстрацію в цій БК. Для інших країн колишнього СРСР доступ на цей сайт закритий. Навіть якщо ви перебуваєте в Білорусі, легально зайти можна тільки на національну версію сайту.

Як потрапити на заблокований сайт?

На сьогодні є кілька способів обходу блокування:

 • зайти на сайт через дзеркало;
 • скористатися VPN;
 • зайти через робочі проксі-сервери;
 • скачати мобільний додаток;
 • зайти через анонімайзер;
 • використовувати браузер TOR;
 • змінити в настройках браузера своє місце розташування.

Найбільш популярним способом у гравців вже багато років є пошук дзеркал. По-перше, це дуже швидко. Досить ввести в будь-якому пошуковику «дзеркало фавбет», і ви знайдете його по одній з перших посилань. По-друге, цей спосіб відмінно підходить бетторам, які не так часто роблять ставки. Їм не доводиться встановлювати на телефон або комп’ютер спеціальні браузери, завантажувати додатки. Для гравця, який хоче поставити 1-2 рази дзеркало сайту – кращий варіант.

Якщо ви маєте намір на постійній основі користуватися послугами БК FavBet, то найпростіше буде завантажити мобільний додаток цієї букмекерської контори. Завантаживши його один раз, вам більше не потрібно буде думати, як обійти блокування сайту favbet.com. Мобільний додаток БК Favbet включає в себе весь функціонал і можливості компанії.

Інструкція по реєстрації

Інструкція по реєстрації

Реєстрація в білоруській версії БК FavBet

Що стосується сайту favbet, то реєстрація на ньому доступна тільки для жителів Республіки Білорусь. Формально ви можете зареєструватися з будь-якої країни, але грати в білоруській БК FavBet ви можете тільки на території Республіки Білорусь. Єдина валюта сайту – білоруський рубль. Також ви обов’язково повинні мати карту банку Республіки Білорусь.

Реєстрація на сайті favbet проходить буквально в пару кліків. Натисніть «Увійдіть» на головній сторінці сайту. Після введіть свій e-mail і придумайте пароль. Далі заповніть стандартні реєстраційні дані (ПІБ, номер телефону, дата народження, секретне питання). Прочитайте умови компанії, підтвердіть, що вам є 21 рік, і натисніть «Зареєструватися». На цьому реєстрація в білоруській БК FavBet буде завершена. Процедуру ідентифікації необхідно пройти відразу після створення облікового запису.

Реєстрація в міжнародній версії БК FavBet

Для сайту favbet.com ідентифікація не потрібна. Служба підтримки БК FavBet може вимагати від вас документи для підтвердження особи (як правило, це відбувається при виведенні великої суми грошей), але почати робити ставки ви можете без проходження ідентифікації. Процес реєстрації на favbet.com ідентичний аналогічної процедури на favbet. Тільки реєстрація в міжнародній БК Favbet закінчується відразу ж після введення особистих даних. Підтверджувати їх, як в білоруській версії сайту, не потрібно.

Ставки через мобільний

Ставки через мобільний

Від розвитку нових технологій не відстає і сфера онлайн-беттінга. Якщо двадцять років тому БК FavBet приймала ставки тільки в наземних ППС, то сьогодні ви можете битися об заклад, перебуваючи в будь-якій точці планети. І все завдяки мобільним телефонам. FavBet дуже щільно працює на ринку мобільного беттінга, не відстаючи від конкурентів.

Мобільна версія БК FavBet

Повноцінна мобільна версія сайту вже кілька років функціонує як в білоруському, так і в міжнародному варіанті БК FavBet. Зайти на неї можна з будь-якого смартфона. Весь функціонал і можливості сайту зберігаються. Ви можете спокійно пройти реєстрацію, робити ставки і брати участь в бонусних програмах через мобільну версію. Єдиним мінусом залишається блокування, яку потрібно постійно обходити. Для вашої зручності можна встановити браузер Opera з вбудованим VPN. В цим браузером ви завжди будете в грі.

Додаток для Android

Ви також можете встановити мобільний додаток для операційної системи Android. Алгоритм дій для міжнародної версії сайту і білоруської – один і той же. Прямо на головній сторінці вам запропонують встановити мобільний додаток. Натисніть на відповідний баннер і виберіть операційну систему, на яку ви хочете встановити додаток. Мобільний додаток на Android скачується за лічені миті, і ви моментально зможете встановити його на свій мобільний телефон. Вам будуть доступні всі можливості БК FavBet. Робота через мобільний додаток буде йти в рази швидше, тому якщо ви хочете робити ставки в букмекерській конторі FavBet через мобільний телефон, то найзручнішим варіантом буде встановити додаток.

Додаток для iOS

Як не дивно, але додаток для iOS доступно тільки для білоруської БК FavBet. Завантажити його ви можете з тієї ж сторінки, де знаходиться додаток для Android. Переконайтеся, що в налаштуваннях AppStore у вас коштує Республіка Білорусь, і завантажуйте мобільний додаток для пристроїв компанії Apple. Установка також пройде за лічені секунди, і ви відразу ж зможете битися об заклад на улюблені спортивні події.

Додаток для Windows Phone і ПК

На даний момент БК FavBet ще не розробила програми для Windows Phone і персональних комп’ютерів. Однак, спираючись на досвід конкурентів, ситуація може змінитися в самий найближчий час. Слідкуйте за оновленнями на сайті букмекерської контори FavBet, і ви завжди будете в курсі свіжих розробок.

Огляд офіційного сайту

Огляд офіційного сайту

інтерфейс

Зовні сайт БК FavBet відповідає звичному сучасному шаблоном. Стандартні структуровані розділи і чітко вибудувана лінія поєднується з анімованими елементами, яскравими рекламними банерами і бонусними пропозиціями. На головній сторінці сайту ви можете як знайти потрібну інформацію за ставками, так і дізнатися, які активності БК FavBet підготувала для своїх клієнтів, хто є обличчям компанії, і які онлайн-ігри сьогодні актуальні у бетторов. Також трохи нижче ви можете побачити логотипи федерацій та спортивних клубів, з якими співпрацює БК FavBet.

Сайт і мобільний додаток БК Favbet виконані в синьо-білих кольорах. Якщо порівнювати додаток з повною версією сайту, то набагато простіше користуватися саме додатком. По-перше, воно працює швидше, по-друге, в ньому менше уваги приділено графічної складової. У додатку практично немає анімації, все буквально розкладено по поличках. Вам буде набагато простіше знайти потрібний розділ, чемпіонат, матч і ставку.

Лінія і коефіцієнти

Якщо ви цінуєте широку лінію і хороші коефіцієнти, тоді вам сюди. Можна з упевненістю сказати, що у БК FavBet одна з найширших ліній і розписів в світі. Букмекер пропонує не найпопулярніші ставки навіть на аматорські турніри. Дуже добре розвинений кіберспортивний розділ, що сьогодні актуально для багатьох любителів ставок. На мало популярні чемпіонати букмекерська контора може виставляти ліміти, що цілком логічно. В першу чергу це стосується досвідчених гравців, які вміють грати на маленьких ринках.

Що стосується коефіцієнтів, то на топові події маржа становить близько 5%. Стандартний показник для непрофесійних букмекерських контор. На непопулярних турнірах і матчах в режимі Live маржа може доходити до 10%. Якщо ви робите ставки на провідні спортивні події, то БК FavBet стане відмінним вибором. Коефіцієнти в цій букмекерській конторі порадують любителів ставити на великих ринках.

Які види спорту найбільш добре представлені в лінії?

Особливе місце в житті БК FavBet займає український футбол. Коріння цієї букмекерської контори знаходяться в Україні, і вже багато років FavBet співпрацює з провідними футбольними клубами і спортивними організаціями країни. Велика увага БК FavBet приділяє чемпіонату Білорусі з футболу. На топові футбольні турніри FavBet традиційно дає широку лінію і розпис. В цілому, футбол є найбільш пріоритетним видом спорту для цієї букмекерської контори.

Також не будемо забувати про теніс, баскетбол, хокей, гандбол і волейбол. Ці види спорту теж добре представлені в БК FavBet. Нагадаємо, що дуже добре розвинений кіберспортивний розділ. На деякі події розпис у FavBet нічим не гірше, ніж у профільних букмекерів.

розділ Live

Маржа на події в режимі Live стандартна і складає в районі 7-10%. Дуже непоганий розпис в лайв дають на футбол і теніс. Відчутних переваг і недоліків у БК FavBet перед іншими букмекерами немає. Розділ Live відповідає стандартним вимогам гравців, але навряд чи підійде професіоналам. Іноді трапляються затримки по часу ставки, через що можна сильно втратити в коефіцієнті. З корисних фішок можна відзначити можливість відстежувати кефи. Якщо ви захочете, БК FavBet може інформувати вас про зміни коефіцієнтів на ту чи іншу подію. Ви також можете налаштувати себе ставку в один клік, щоб оперативно реагувати на ці зміни.

тоталізатор

Тоталізатор в БК FavBet знаходиться в розділі «Віртуальний спорт». Там вас 24/7 чекають скачки і можливість зірвати великий куш. На жаль, в білоруській версії БК FavBet тоталізатор відсутня. Проте будь-який житель Республіки Білорусь, який досяг 18 років, може зареєструватися на міжнародному сайті favbet.com і вже там брати участь в тоталізаторі.

Експрес ставки

З експрес ставками в БК FavBet все добре. Ніяких заборон і обмежень на експреси немає. Щоб скласти експрес, досить додати, що цікавлять події в купон і вибрати тип ставки «Експрес». Чим більше подій, тим вище коефіцієнт. Також в БК FavBet є можливість складати парі типу «Система», де перемогти можна, навіть якщо в експресі не зайшла одне або кілька подій.

прямі трансляції

Якщо і є у БК FavBet явне конкурентну перевагу, то це сервіс FavBetTV. Букмекерська контора є одним з лідерів світового букмекерського ринку за кількістю трансляцій. Багато гравців заводять рахунок в FavBet тільки заради спортивних трансляцій.

 • Футбол;
 • баскетбол;
 • теніс;
 • хокей;
 • скачки;
 • кіберспорт.

Всі ці та багато інших видів спорту ви практично в повному обсязі зможете подивитися на сайті БК FavBet. Це стосується як міжнародної версії, так і білоруської. Для гравців є тільки одна умова – баланс рахунку на момент перегляду трансляції повинен бути не менше 10 євро або ви повинні зробити будь-яку ставку протягом 24 годин до моменту початку трансляції. В іншому випадку ви не зможете подивитися жодну трансляцію на сайті. Трансляції в FavBet відмінно підходять любителям Live ставок. Затримки в трансляції дуже рідкісні, а якщо вони і є, то складають не більше 5 секунд.

результати матчів

Дізнатися все результати матчів, які були в лінії БК FavBet ви можете в розділі «Спорт». У вас є можливість вибрати дату проведення події, країну або турнір. Так пошук цікавить матчу проходить помітно швидше. Також ви можете побачити результати ігор, на які ви билися об заклад, в історії ставок.

казино

Огляд офіційного сайту

Відразу скажемо, що в білоруській версії БК FavBet відсутня казино та інші азартні ігри. Нічого, крім ставок на спорт, ви там не знайдете. А ось міжнародний букмекер favbet.com приготував для своїх клієнтів дуже широкий розділ з казино і різними онлайн-іграми. Блекджек, рулетка, всілякі настільні ігри – все це є на сайті favbet.com. Особливих обмежень БК FavBet своїм клієнтам не ставить, ліміти на класичні карткові ігри, як правило, високі. Часто букмекер дарує бонуси новачкам і досвідченими гравцям.

Огляд особистого кабінету

В особистому кабінеті БК FavBet знаходиться вся інформація про вас. Там же будуть завантажені документи, якщо ви проходили ідентифікацію користувача. Історія ставок, бонуси, поповнення балансу і зняття грошей з рахунку – все це також ви знайдете в особистому кабінеті. Зміна пароля і будь-який інший особистої інформації також відбувається через особистий кабінет. Якщо у вас виникли труднощі або ви знайшли помилку при заповненні даних, то можна звернутися до служби підтримки. Вона працює цілодобово.

Мовні версії сайту

Для білоруської БК FavBet доступні тільки російська та англійська мови. У міжнародній FavBet ви зможете користуватися наступними мовними версіями:

російська;

українська;

англійська;

німецька;

турецька;

польська;

румунська;

французьке;

іспанська;

португальська;

грецька;

італійська;

хорватська;

словацька.

Правила гри

У правилах БК FavBet немає нічого нового для досвідчених гравців. Якщо ви не хочете, щоб вас рахунок заблокували, то не потрібно «вілковать», робити ставки на договірні матчі і використовувати кілька акаунтів в конторі. За ці дії ви автоматично потрапите в чорний список БК FavBet. Також пам’ятайте, що компанія має право в будь-який момент попросити вас пройти додаткові перевірки. На жаль, FavBet може встановлювати ліміти для гравців, так що якщо ви дуже багато виграєте, то рано чи пізно ваш рахунок, швидше за все, «поріжуть». Клієнти міжнародної БК FavBet повинні бути не молодше 18 років, білоруської – не молодше 21.

Що стосується податків, то в міжнародній версії БК FavBet їх просто немає. Ви легко можете вивести всю суму з рахунку. У білоруській БК FavBet вам доведеться заплатити податок з виграшу в розмірі 4%. Відбувається це при виведенні коштів. Відсоток не такий великий, тому білоруським гравцям ми рекомендуємо робити ставки через легального національного букмекера.

З усіма правилами і положеннями БК FavBet ви можете ознайомитися на сайті компанії в розділі «Правила». Також ви можете задавати будь-які запитання стосовно роботи сайту в чаті зі службою підтримки БК. Оператори БК FavBet залишаються на зв’язку в будь-який час доби.

Спонсорство і партнерство

Уже кілька років БК FavBet і футбольний клуб «Динамо» Київ ведуть спільну роботу. Регулярно на сайті компанії ви можете побачити різні конкурси та активності, пов’язані з життям і гравцями київського клубу. Часто в якості призів FavBet дарує своїм клієнтам атрибутику ФК «Динамо» Київ. FavBet також є титульним спонсором чемпіонату України з футболу. Міжнародну версію БК Favbet, починаючи з літа 2019 року, представляє півзахисник «Барселони» і збірної Хорватії з футболу Іван Ракітіч. Офіційним Амбассадор білоруської БК FavBet є один з кращих гравців в історії Республіки Білорусь Олександр Глєб.

Огляд бонусної програми

Огляд бонусної програми

Щодня БК FavBet проводить акцію «Експрес дня». Компанія пропонує своїм гравцями експрес від 3 до 5 подій з підвищеним коефіцієнтом. Якщо ви згодні з результатами даного експреса, то ви можете поставити на нього з вигодою в 10%. Також є дуже цікава пропозиція для нових гравців під назвою «Ставка без ризику». Його суть гранично проста: реєструєтеся і робите свою першу ставку. Якщо вона проходить, то ви отримуєте заслужений виграш, якщо немає – гроші повернуться до вас на ігровий рахунок. Важливі деталі: сума ставки не може бути більше 50 євро; коефіцієнт для ординара – не менше 1,5, для експреса і системи – не менше 2,5. Перед укладанням парі не забудьте вказати в купоні, що робите ставку без ризику.

У білоруській БК FavBet гравців чекають точно такі ж пропозиції, як і в міжнародній. Єдина різниця – сума ставки без ризику для білоруської FavBet становить 20 білоруських рублів. Також в цій версії FavBet клієнти щодня можуть отримувати бонуси на ставки типу експрес. Відсоток бонусу залежить від кількості подій в експресі. Важливе уточнення – коефіцієнт кожної події в експресі повинен бути не менше 1,5. Ви можете включати в експрес будь-які події, які є на сайті, в тому числі з розділу Live. Які способи реєстрації пропонує букмекер? На сайті БК FavBet передбачений єдиний спосіб реєстрації. Від користувача потрібно вказати адресу електронної пошти, придумати пароль для входу в особистий кабінет і вписати в анкету ряд персональних даних. Для доступу до повноцінного функціоналу платформи необхідно також пройти верифікацію, відправивши БК скани документів, що засвідчують особу. Чи можна зайти на сайт FavBet зі смартфона? Так, ресурс букмекера адаптований під мобільні пристрої. Мобільна версія сайту автоматично активується при переході по посиланню Favbet з гаджета. Також, букмекер пропонує до завантаження мобільний додаток для пристроїв на базі Android. Програма для IOS доступна тільки в білоруській версії сайту. Чому ресурс FavBet заблокований? Доступ за прямим посиланням на портал букмекера може бути обмежений по ряду причин. Найбільш часто зустрічаються блокування провайдерів, особливості законодавства тієї чи іншої країни в сфері азартних ігор, політика самої БК. Обійти будь-які обмеження можна по дзеркалах основного сайту, за допомогою VPN сервісів і мобільних додатків. Які бонуси новим гравцям пропонує Favbet? Після проходження реєстрації нові клієнти FavBet отримують право на ставку без ризику. Це означає, що в разі програшу першого парі, сума ставки повернеться на ігровий рахунок клієнта. Крім того, щодня букмекер проводить акцію «Експрес дня», пропонуючи поставити на експрес з декількох подій з підвищеними коефіцієнтами.

Top