Бонуси букмекерських контор 2022

Бонуси букмекерських контор

Це відмінний спосіб здійснювати ставки на спортивні події без ризику втрати власних грошей. До того ж, якщо всі умови акції будуть виконані, то гравець зможе заробити. Бонуси в БК існують як для нових, так і для постійних користувачів, бездепозитні і з поповненням балансу, що діють на постійній основі і з конкретним терміном. Залежно від цього їх можна розділити на такі види:

Бонуси для нових гравців

Для щойно зареєструвалися користувачів у букмекерів завжди дуже вигідні бонуси для того, щоб дати можливість зіграти саме у них і зрозуміти суть і правила укладення парі.

вітальний бонус

Букмекерська контора бонус при реєстрації без депозиту найчастіше нараховує у вигляді конкретної грошової суми, яка потрапляє на бонусний баланс після реєстрації нового аккаунта. Крім цього букмекерська контора з початковим бонусом може надати можливість безкоштовної ставки або повернення витрачених грошей на одну з ставок, яка не зіграла.

У нас на сайті можна знайти велику кількість промокодом, які дадуть можливість отримати бездепозитні бонуси букмекерських контор 2020.

Бонус при першому поповненні депозиту

Це бонус, який нараховується гравцеві при першому поповненні рахунку. Зазвичай, сума бонусних грошей в два рази більше, ніж сума поповнення, а іноді букмекери пропонують 200, 300% від депозиту або додаткові заохочувальні подарунки. Після того, як Беттер пройде процедуру реєстрації та поповнити рахунок, йому будуть нараховані бонуси. Використовувати їх можна відразу після нарахування.

Бонуси букмекерів для постійних клієнтів:

Кешбек

Це такий вид заохочення, який передбачає повернення якогось відсотка від поставленої ставки або від суми поповнення депозиту. Щоб отримати бонуси в букмекерських конторах у вигляді Кешбек, потрібно виконати всі необхідні умови. Деякі БК пропонують Кешбек у вигляді безкоштовної ставки, інші ж нараховують конкретний відсоток від суми ставки. Щоб мати можливість вивести бонуси з рахунку їх треба відіграти. Правила відіграшу в різних БК можуть відрізнятися, тому треба уважно вивчати правила вашого букмекера.

betting

підвищення коефіцієнтів

БК збільшує суму виграшу на ставку з конкретним коефіцієнтом або ж збільшує сам коефіцієнт на певний матч.

Страхування

Це можливість укладення парі без ризику втрати своїх грошей. Букмекер встановлює найменший коефіцієнт для ставки і при програші повертає поставлені гроші.

Бонуси за лояльність

Більшість майданчиків має систему бонусів, які можна збирати, а потім обмінювати їх на якийсь приз. Вибрати свій подарунок за бонуси від БК можна в спеціальному розділі, де описані умови його отримання.

Акційні пропозиції

Компанії часто вигадують різні ігри, в яких гравець може отримати цінний подарунок і певну кількість бонусів. Як правило, поштовхом для їх проведення стають події в сфері спорту та часто переходять в захоплюючий квест, де клієнти влаштовують групові змагання, щоб отримати грошовий приз.

Бонуси за реєстрацію в БК

betting


Бонус при реєстрації БК налічує гравцеві після проходження процедури реєстрації. З огляду на умови його отримання бонуси можуть бути такими:

Бездепозитний (чистий фрібет)

Є певною сумою грошових коштів для здійснення безкоштовних ставок. При виграші користувачеві нараховується тільки чиста сума виграшу. Суму фрібета букмекер забирає собі. Чистий виграш гравець використовує на свій розсуд: або виводить, або продовжує робити ставки.

За поповнення (фрібет в% від суми депозиту)

Його можна отримати тільки після верифікації аккаунта і першого поповнення депозиту. Розміри бонусів залежать від кількості грошей, які надійдуть на рахунок. Відсоток нарахувань бонусів у кожної контори свій (часто вони подвоюють суму поповнення).

За перше парі (фрібет в% від ставки або потенційного виграшу)

Гравець отримує винагороду за вчинення першої ставки зі свого аккаунта. Його розмір залежить від суми ставки або суми можливого призу.

Вигода бонусу за реєстрацію без депозиту

Не потрібно пояснювати чому бездепозитний бонус бк 2020 найпопулярніший серед користувачів, адже він абсолютно безкоштовний. Тобто гравець просто реєструється, заповнює анкету і йому на рахунок вже потрапляють бонуси, які він може використовувати для гри, не витрачаючи при цьому власних грошей. Це дасть можливість новачкові освоїться, вивчити правила гри і трохи втягнуться.

Для контори це теж несе користь, адже вони отримують нового клієнта, і якщо букмекер пропонує хороші умови ігор, то цілком ймовірно, що цей клієнт залишиться з ними надовго.

Кращі букмекерські контори з бонусами без депозиту в 2020 році

У 2020 році букмекерські контори з бездепозітний бонус при реєстрації можуть запропонувати такі суми для ставок:

Букмекерська контора Безкоштовна ставка без поповнення в рублях Кількість безкоштовних ставок
Winline по промокодом 1000 1
Olimp промокод 500 1
Bet Boom фрібет 1000 1
Ліга Ставок 500 1

Останнім часом список букмекерських контор з бонусом при реєстрації поповнюється, однак не всі можуть запропонувати бездепозитний бонус просто за створення нового облікового запису.

Умови нарахування бонусу при реєстрації в букмекерській конторі з бонусом без депозиту

Букмекер, який пропонує бонус при реєстрації без першого депозиту дає можливість здійснювати ставки і придумувати стратегії гри, при цьому не вкладаючи справжніх грошей в це. Перед тим, як реєструватися, треба уважно ознайомитися з правилами отримання подарунка та умовами його використання. Для цього потрібно:

  1. Створити обліковий запис на офіційному сайті.
  2. Пройти верифікацію особистості.
  3. Здійснити ставку, враховуючи коефіцієнт, який вимагає букмекерська контора.
  4. Використовувати спеціальні промокодом букмекерських контор 2020.
  5. Дотримуватися встановлених конторою строків.
  6. Іноді потрібно завантажити і встановити додаток на смартфон.
betting

Як використовувати бездепозитні бонуси БК: умови відіграшу

Щоб зняти бонуси з рахунку для початку їх необхідно відіграти. На відіграш найчастіше ставляться деякі обмеження:

  • – можна ставити тільки на певні події;
  • – є величина коефіцієнта, яку не можна порушувати;
  • – встановлюється сума, яку потрібно відіграти і тільки тоді стане можливий висновок.

У більшості випадків бездепозитний бонус за реєстрацію в БК, не вимагають ідентифікації та поповнення депозиту, тобто бонус відразу потрапляє на рахунок. Але варто уважно прочитати умови виведення грошей, оскільки багато букмекери дозволяють виводити кошти з рахунку, тільки якщо було поповнення і аккаунт був верифікований. При поповненні прив’язується платіжна система до рахунку, щоб був можливий висновок грошей.

FAQ щодо бонусів букмекерських контор

Які бонуси букмекерів найвигідніше?

Для кожного гравця є свої вигоди. Новачкові буде найбільш цікава БК з бонусом без депозиту, оскільки не треба вносити особистих коштів для того, щоб спробувати здійснювати ставки. Для постійних гравців фрібет залишається не менше вигідним, але є ще безліч інших акцій і програм лояльності, які дозволяють накопичувати бонуси, а потім витрачати їх на цінні призи.

Який можна отримати бонус за реєстрацію в БК?

Отримати бонус при реєстрації можна в вигляді безкоштовної ставки. Також можна грошима на рахунок. Або ж повертають суму ставки, яка програла.

Чому букмекерські контори дають фрібети без депозиту?

Все дуже просто, новий гравець отримує можливість ознайомитися з правилами та умовами гри, не витрачаючи при цьому реальні гроші, а букмекерська контора отримує ще одного клієнта, який рано чи пізно зможе принести дохід.

Як краще використовувати фрібети?

Новачкам, найкраще використовувати фрібет для того, щоб на практиці вивчити правила гри, їх специфіку, а також умови прийому ставок самого букмекера, а постійним клієнтам вигідніше за все накопичувати бонуси, щоб потім їх обміняти на промокодом букмекерів.

Які є зарубіжні букмекерські контори з бонусом без депозиту?

Є кілька зарубіжних букмекерських контор з бонусами без депозиту: GGBet, Теннесі, Олімп, Бетсіті і інші.

Top